Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to dwie placówki medyczne zlokalizowane w dzielnicy Szombierki w Bytomiu. W przychodni, poza podstawową opieką zdrowotną, funkcjonuje kilkanaście poradni specjalistycznych, z których większość posiada kontrakt z NFZ. Ponadto przychodnia świadczy usługi nocnej i świątecznej opieki lekarskiej.

Psychoterapia

W życiu każdego człowieka zdarza się wiele sytuacji, w których potrzebna jest profesjonalna pomoc. Psychoterapeuta to osoba, która zajmuje się nie tylko wspieraniem leczenia poważnych zaburzeń psychicznych (nastroju, zachowania, odżywiania), lecz także udzielaniem doraźnej pomocy w razie kryzysu oraz udziela porad psychologicznych. Tego rodzaju pomoc psychoterapeutyczną uzyskasz w naszej przychodni, a szczegółowe informacje przedstawia strona http://przychodniaszombierki.pl/poradnia-zdrowia-psychicznego.
W ofercie Przychodni Szombierki znajdują się więc regularne sesje terapeutyczne, jak i pojedyncze spotkania z Klientami/Pacjentami w razie potrzeby. Poradnia Zdrowia Psychicznego oferuje psychoterapię indywidualną, diagnozę psychologiczną i porady. Wszystkie spotkania są prowadzone w atmosferze pełnego zaufania i spokoju. Wszystko po to, by nasi Klienci czuli się pewnie i komfortowo.
Oferowana pomoc psychologiczna może być prowadzona z wykorzystaniem narzędzi z jednego lub kilku nurtów psychoterapeutycznych (behawioralno-poznawczym, humanistycznym, analitycznym, psychodynamicznym), które dobieramy do indywidualnych potrzeb i problemów każdego Klienta. Dzięki temu usługa jest na najwyższym poziomie i maksymalnie skuteczna.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z siedzibą we Wrocławiu zapewnia fachowe wsparcie osobom potrzebującym pomocy psychologicznej. Prowadzi terapię psychologiczno-behawioralną jako skuteczną form...