Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to dwie placówki medyczne zlokalizowane w dzielnicy Szombierki w Bytomiu. W przychodni, poza podstawową opieką zdrowotną, funkcjonuje kilkanaście poradni specjalistycznych, z których większość posiada kontrakt z NFZ. Ponadto przychodnia świadczy usługi nocnej i świątecznej opieki lekarskiej.

Pomoc psychologiczna

Wizyta u nas to czysta przyjemność. Skorzystaj z naszej oferty, a na pewno nie pożałujesz. Zastanawiasz się pewnie, czy już teraz jest potrzebny psycholog Bytom? Czy to już ten moment, kiedy nie dajesz rady z codziennymi problemami? Czytaj dalej.
Wiele osób zmaga się z nimi zmaga i próbuje je rozwiązać na własną rękę. BŁĄD! Nikt nie powinien zostawać z tym sam. Rodzina i przyjaciele mogą pomóc, owszem ale również oni mają swoje życie i nie zawsze będą w stanie doradzić. Dlatego właśnie jesteśmy my! Sprawdź naszą ofertę. Radzimy nie tylko, jak poradzić sobie z problemami dorosłych. Również młodsze osoby są u nas mile widziane. Wysokie standardy zachowania bezpieczeństwa w dobie koronawirusa powinny zachwycić każdego. Nie obawiaj się i odwiedź naszą placówkę już dziś. Nasz personel jest zawsze chętny do pomocy.
Jeśli masz dalej jakiekolwiek wątpliwości, sprawdź co dokładnie jesteśmy w stanie zaoferować, a przekonasz się, że z każdym problemem potrafimy sobie poradzić. Zdrowie naszych odwiedzających to podstawa. Nie zastanawiaj się. Napisz lub zadzwoń, a na pewno ktoś z naszego zespołu podpowie Ci co zrobić dalej.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z siedzibą we Wrocławiu zapewnia fachowe wsparcie osobom potrzebującym pomocy psychologicznej. Prowadzi terapię psychologiczno-behawioralną jako skuteczną form...