Katalog firm

Sowa

Eko Sowa to ludzie, którzy doskonale znają się na funkcjonalnej i wydajnej wentylacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, jeżeli ekologia jest w waszym życiu bardzo ważna. Zajmujemy się montowaniem i serwisowaniem wszystkim systemów uszczelniających - również takich wykonanych przez inne ekipy.

Montaż klimatyzacji

W Łodzi działa wiele firm, które oferują pomoc z klimatyzacją. Jako że montaż klimatyzacji Łódź to zadanie dla specjalisty, istnieje ciągłe zapotrzebowanie na firmy, które przyjmują tego typu zlecenia. Firma Sowa jest jedną z tych, które są najbardziej polecane dla każdego, kto potrzebuje tego typu pomocy.
Dla większości klientów firma Sowa jest znana ze swoich kompleksowych instalacji ogrzewania. Jednakże oferta tej firmy jest różnorodna i nie brakuje w niej usług związanych z klimatyzacją. Pracownicy firmy Sowa to osoby z wieloma latami doświadczenia w swoim zawodzie.
Dla każdego ze swoich licznych klientów mogą zaoferować profesjonalne doradztwo przy projektowaniu, wyborze i montażu klimatyzacji odpowiedniej dla danego mieszkania lub domu. Atutem niewątpliwie jest też to, że w firmie Sowa wszystkie usługi są wykonywane w bardzo rozsądnych cenach. Na dodatek można mieć pewność, że wszystkie terminy zawsze będą dotrzymane. Firma Sowa jest zatem miejscem, w którym każdy klient może oczekiwać obsługi na wysokim poziomie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233