Katalog firm

Paut

Pracownia Automatyki Paut specjalizuje się w automatyce budynków. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmuje się projektowaniem, wykonaniem i wdrażaniem systemów. Korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych. Oprócz automatyki oferuje systemy bezpieczeństwa i systemy zarządzania budynkiem.

System BMS

Firma działa na rynku budowlanym od wielu lat, kompleksowo i profesjonalnie zajmuje się powierzonymi jej zadaniami. Zatrudnia doświadczonych specjalistów w branży budowlanej, którzy swoją pracę wykonują z pełną odpowiedzialnością, rzetelnie i sumiennie.
Podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny, gdyż liczy się zadowolenie z realizacji projektu, oraz uzyskany efekt końcowy. Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie systemy zarządzania instalacjami technicznymi w różnego rodzaju budynkach. Firma wykorzystuje automatykę budynkową, współpracuje z renomowanymi producentami, markami, używa wysokiej jakości materiałów.
System BMS to idealne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie przede wszystkim w przypadku budynków nowoczesnych. Posiada on wiele zalet, zwłaszcza jeśli chodzi o obniżenie kosztów eksploatacji budynków, niezależnie od jego rodzaju i inne, które szczegółowo przedstawiliśmy na naszej stronie http://paut.pl/1003/systemy-zarzadzania-budynkiem. Świadczona usługa jest realizowana bardzo szybko i skutecznie, a firma posiada swoją własna stronę internetową, gdzie można szczegółowo zapoznać się z ofertą.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 896212054