Katalog firm

Paut

Pracownia Automatyki Paut specjalizuje się w automatyce budynków. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Zajmuje się projektowaniem, wykonaniem i wdrażaniem systemów. Korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych. Oprócz automatyki oferuje systemy bezpieczeństwa i systemy zarządzania budynkiem.

Automatyka budynku

Paut.pl to strona internetowa Pracowni Automatyki powstałej w 2001 roku w Olsztynie. Firma ta świadczy bardzo nowoczesne usługi z dziedziny, jaką jest projektowanie automatyki budynków oparta o elektronikę. Realizuje systemy ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, oświetlenia oraz sygnalizacji pożaru i detekcji gazów w garażach. Wykonuje bez problemu i kompleksowo instalacje automatyki.
Cel jest następujący: dzięki temu wszyscy mieszkańcy danego budynku zaoszczędzą na wydatkach związanych z zużyciem energii, a do tego podwyższą znacznie swój komfort wynikający z korzystania z wielu różnych udogodnień. No i przede wszystkim będą mieć zwiększone bezpieczeństwo. Automatyka budynków to przecież nie tylko sam system wind pozwalających na szybkie przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, ale również wspomniane systemy grzewcze czy wentylacyjne.
One właśnie, w zależności od konkretnych potrzeb, w stu procentach i automatycznie dopasowują swoje parametry do aktualnej sytuacji, jaka jest w budynku.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 896212054