Katalog firm

Orthovision

Firma Orthovision oferuje Państwu najwyższej jakości usługi ortodontyczne i stomatologiczne. Mają Państwo okazję skorzystać z profesjonalnej diagnostyki wykwalifikowanych specjalistów. Naszą zaletą jest uniwersalność - ofertę kierujemy zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych. Szczególnie mile widziani są pacjenci z Warszawy.

Wybielanie zębów

Każdy z nas marzy o zdrowym i lśniącym uśmiechu. Niestety samo dbanie o higienę jamy ustnej nie zawsze wystarczy. Przebarwienia są dość powszechnym problemem natury estetycznej. Próbowano radzić sobie z nimi na różne sposoby niejednokrotnie uszkadzając szkliwo i prowadząc do różnych defektów. Na szczęście istnieją zabiegi, które pomogą nam pozbyć się uporczywych przebarwień w całkowicie bezpieczny i bezbolesny sposób.
Teraz nie może być to prostsze. W OrthoVision - wybielanie zębów Warszawa Żoliborz z pomocą naszych specjalistów osiągniesz ten efekt w zaledwie godzinę.
Oferujemy wybielanie na dwa sposoby:
-> Przy pomocy specjalistycznego żelu nowej generacji. Bielsze zęby są widoczne od razu, a efekt jest długotrwały.
-> Przez specjalne nakładki z żelem o mniejszym stężeniu. Podobne wybielanie w dalszej kolejności można prowadzić w domu.
Należy pamiętać, że nie zwalnia nas to z dbania o higienę jamy ustnej i nawet najlepszy zabieg nie pomoże, jeśli nie będziemy stosować się do zaleceń po.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364