Katalog firm

Orthovision

Firma Orthovision oferuje Państwu najwyższej jakości usługi ortodontyczne i stomatologiczne. Mają Państwo okazję skorzystać z profesjonalnej diagnostyki wykwalifikowanych specjalistów. Naszą zaletą jest uniwersalność - ofertę kierujemy zarówno do dzieci, jak i do osób dorosłych. Szczególnie mile widziani są pacjenci z Warszawy.

Chirurgia stomatologiczna

OrthoVision to wszechstronne centrum stomatologiczne, oferujące bogaty wachlarz usług związanych ze zdrowiem zębów. Zapewnia ono m.in. profilaktykę, usługi związane z estetyką stomatologiczną, czy badania typu tomografia szczęk. Centrum zatrudnia wyłącznie fachowców i zapewnia profesjonalny, nowoczesny sprzęt.
Dzięki odpowiedniemu podejściu do wszelkich problemów związanych z zębami, już wielu klientów OrthoVision wyzbyło się wszelkiego strachu przed lekarzem stomatologiem. Również tak poważne zabiegi, jak ekstrakcje zębów są tu przeprowadzane tak, aby pacjent czuł się komfortowo i nie dotknęły go żadne potencjalne niepożądane skutki uboczne, czy długotrwały ból po zaprzestaniu działania środków przeciwbólowych.
Nasza chirurgia stomatologiczna Warszawa Bemowo jest już polecana nie tylko w najbliższym sąsiedztwie centrum. Każdy pacjent jest tu traktowany wyjątkowo i z pełną troską. Dzięki temu nawet usuwanie zębów przestaje się tu kojarzyć z przykrymi konsekwencjami i bólem, a dzięki proponowanym tu usługom protetycznymi, także z widocznymi brakami w uzębieniu.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364