Katalog firm

PPHU Ład

Ład to ludzie, którzy bardzo dokładnie i sumiennie podchodzą do zlecanych im prac. Ogród to nasza specjalizacja i zajmujemy się wykonywaniem wszystkich prac. Począwszy od zakładania ogrodów, jak również poprzez staranne dbanie o tereny zielone. Na naszą profesjonalną ekipę ogrodników zawsze możecie liczyć.

Wycinka drzew

Wycinka drzew, koszenie trawników, prace porządkowe... wszystko to i więcej można znaleźć w ofercie łódzkiej firmy ŁAD. Firma ta może pochwalić się wyjątkowo długim stażem w swojej branży. Istnieje i działa już od ponad 20 lat. Jest to tym samym imponujące, że każdego dnia musi zmierzyć się z dużą konkurencją. W ciągu długich lat swojej działalności, firma ŁAD zdołała nawiązać współpracę z licznymi wspólnotami mieszkaniowymi, a także dużymi sklepami takimi jak Biedronka czy też Tesco.
Wycinka drzew oraz inne prace prowadzone przez firmę ŁAD, są zawsze wykonywane w wyznaczonym terminie i z użyciem profesjonalnego sprzętu. Pracownikami firmy są osoby, które mają zarówno wykształcenie, jak i doświadczenie związane z ogrodnictwem.
Zatem na pewno wiedzą co robią i każdemu klientowi mogą zaoferować solidne wykonanie każdego zlecenia. Dodatkowym plusem firmy ŁAD są atrakcyjne stawki za wykonane prace. Dzięki temu firma ŁAD może z całą pewnością być uznana za najlepszą firmę ogrodniczą i porządkową na terenie Łodzi. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie http://miastoiogrody.pl/wycinka-drzew/.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357