Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Ład to ludzie, którzy bardzo dokładnie i sumiennie podchodzą do zlecanych im prac. Ogród to nasza specjalizacja i zajmujemy się wykonywaniem wszystkich prac. Począwszy od zakładania ogrodów, jak również poprzez staranne dbanie o tereny zielone. Na naszą profesjonalną ekipę ogrodników zawsze możecie liczyć.

Usługi ogrodnicze

Firma ŁAD świadczy usługi ogrodnicze Łódź i porządkowe na potrzeby swoich klientów. Jest to firma, która powstała już 20 lat temu w Łodzi. Od samego początku swojej działalności na rynku, firma zapewnia usługi na bardzo wysokim poziomie. Jej profesjonalizm i rzetelność potwierdza to, że z firmą współpracuje Urząd Miejski w Łodzi, a także Zarząd Dróg i Transportu. Oprócz tego firma ŁAD często przyjmuje zlecenia od większych sklepów osiedlowych i wspólnot mieszkaniowych położonych w Łodzi lub jej okolicach.
Usługi ogrodnicze zapewniane przez firmę ŁAD zawierają wszystko co związane z pielęgnacją zieleni na terenach zabudowanych. Oprócz tego firma oferuje wykonanie szerokiego wachlarzu różnych prac porządkowych. Zlecenia przyjmowane przez firmę ŁAD są wykonywane na czas. Firma posiada doświadczoną kadrę pracowników, a także cały potrzebny sprzęt.
Swoje usługi ogrodnicze i porządkowe oferuje w bardzo rozsądnych cenach. Dzięki temu firma ŁAD jest powszechnie doceniana przez wszystkich swoich klientów.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357