Katalog firm

PPHU Ład

Ład to ludzie, którzy bardzo dokładnie i sumiennie podchodzą do zlecanych im prac. Ogród to nasza specjalizacja i zajmujemy się wykonywaniem wszystkich prac. Począwszy od zakładania ogrodów, jak również poprzez staranne dbanie o tereny zielone. Na naszą profesjonalną ekipę ogrodników zawsze możecie liczyć.

Koszenie trawy

W naszych czasach cierpimy na niedobór czasu. Pracujemy od świtu do nocy. Jedynym dniem, który możemy poświęcić bliskim często przeznaczamy na zadbanie o wygląd ogrodu i trawnika. Czynność, jaką jest koszenie trawy Łódź nie należy do ulubionych zajęć domowników. A każdy wie jak miło jest wyjść z kawą w sobotni czy niedzielny poranek i rozkoszować się piękną równo skoszoną trawą i przystrzyżonymi roślinami- idealny poranek.
Warto zadbać o kogoś, kto pomoże, aby ta wizja była rzeczywistością. Lepiej znaleźć firmę, która zajmie się nie tylko koszeniem trawy, dbaniem o ogród, ale także wywozem i usuwaniem krzaków, starych drzew czy gałęzi. Zajmujemy się tym, dodatkowo sprzątamy po masowych imprezach czy koncertach. Co ważne, umowa dotyczące dbania o trawnik nie obejmuje tylko koszenia trawy, ale też prace pielęgnacyjne czy zabiegi interwencyjne, które sprawią, że wszystko będzie zadbane i piękne.
Dodatkowo nasi ogrodnicy pracują na najwyższej jakości sprzęcie, co gwarantuje bezpieczeństwo, szybkość oraz profesjonalizm wykonania.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357