Katalog firm

Jawo

Nie masz czasu na gotowanie, a masz ochotę na smaczne, domowe jedzenie? Firma Jawo wychodzi Ci naprzeciw. Oferujemy smaczne, domowe dania gotowe. Na co masz dziś ochotę? Pierogi, uszka, knedle, zarówno mięsne, jak i wegetariańskie. Oferujemy produkty zarówno dla indywidualnych konsumentów, jak i dla firm

Producent pierogów

Polska słynie za granicą między innymi z regionalnych produktów takich jak pierogi czy bigos. Wielu z nas sięgając po pierogi chce zaznać ich smaku bez brudzenia się podczas ich przygotowania. Czasami nie mamy czasu, żeby gotować obiad i właśnie wtedy korzystamy z dań gotowych. Firma JAWO to producent pierogów i mrożonek, dzięki którym szybki obiad czy kolacja stały się faktem. Wystarczy tylko podgrzać ich produkty a właściwie w ciągu 10-20 minut nasze danie będzie gotowe do zjedzenia czy podania.
W ofercie oprócz pierogów o niespotykanych smakach jak te z wiśniami czy ze szpinakiem znajdziemy również różne rodzaje placków, uszek, knedli a nawet naleśników i krokietów. Komentarze zamieszczane pod produktami na stronie firmy doskonale świadczą o jakości i smaku wyrobów. Ponadto produkty tej firmy posiadają liczne certyfikaty i znaki świadczące o wykonywaniu dań w Polsce oraz o zawartości wielu polskich składników.
Takie dania to szybki i łatwy sposób na posiłek podczas, gdy czas nas goni.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428