Katalog firm

Jawo

Nie masz czasu na gotowanie, a masz ochotę na smaczne, domowe jedzenie? Firma Jawo wychodzi Ci naprzeciw. Oferujemy smaczne, domowe dania gotowe. Na co masz dziś ochotę? Pierogi, uszka, knedle, zarówno mięsne, jak i wegetariańskie. Oferujemy produkty zarówno dla indywidualnych konsumentów, jak i dla firm

Mrożonki

Mrożonki to sposób na to, aby oszczędzić wiele czasu, który normalnie trzeba by było spędzić na samodzielnym przygotowywaniu posiłków. Jest to także powszechnie stosowany sposób na to, aby na dłuższy czas przechowywać produkty, który zazwyczaj mają krótką datę ważności. Dlatego też obecnie mrożonki są dostępne w niemalże każdej lodówce domowej.
Marka Jawo jest doskonale znana z tego, że jej mrożonki zadowolą nawet bardzo wymagających klientów o czym można się przekonać przeglądając pełną ofertę firmy na stronie internetowej https://jawo.pl/. Podstawą w działalności firmy Jawo jest zawsze to, aby dbać o jakość. Dlatego też mrożonki Jawo spełniają nie tylko wszelkiego rodzaju standardy jakości czy też bezpieczeństwa, ale także charakteryzują się pełnią smaku. Dzięki temu każdy, kto kiedykolwiek skosztował produktów tej marki, na pewno kupi ich więcej w przyszłości.
W tym wyborze na pewno pomaga to, że mrożonki od Jawo nie są bardzo drogie i zatem są dostępne dla każdego, bez względu na posiadany budżet. Wszystko to sprawia, że produkty od marki Jawo zawsze stanowią najlepszy wybór podczas zakupów.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428