Katalog firm

Jawo

Nie masz czasu na gotowanie, a masz ochotę na smaczne, domowe jedzenie? Firma Jawo wychodzi Ci naprzeciw. Oferujemy smaczne, domowe dania gotowe. Na co masz dziś ochotę? Pierogi, uszka, knedle, zarówno mięsne, jak i wegetariańskie. Oferujemy produkty zarówno dla indywidualnych konsumentów, jak i dla firm

Dania gotowe

Marka Jawo jest jednym z najbardziej popularnych w Polsce producentów różnego rodzaju produktów mrożonych. Oferta firmy jest bardzo szeroka, można znaleźć w niej wiele zróżnicowanych produktów. Wszystkie mrożonki oferowane przez firmę Jawo charakteryzują się niezwykle bogatym smakiem oraz aromatem, dlatego też cieszą się wśród klientów niezwykłą popularnością.
Mrożone dania gotowe firmy Jawo spełniają najwyższe wymagania jakościowe oraz posiadają wszelkie certyfikaty oraz atesty, które są wymagane przy produkcji tego rodzaju produktów. Firma kieruje swoją bogatą ofertę do różnego rodzaju podmiotów. Wśród nich można wymienić zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa o różnej wielkości. Dla każdego podmiotu marka Jawo ma przygotowaną zróżnicowaną ofertę swoich produktów mrożonych, wśród których w szczególności można wyróżnić dania gotowe.
Dania gotowe cieszą się wśród klientów niezwykłą popularnością, z uwagi na ich wyjątkowe walory smakowe. Asortyment firmy Jawo z całą pewnością zadowoli każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428