Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z siedzibą we Wrocławiu zapewnia fachowe wsparcie osobom potrzebującym pomocy psychologicznej. Prowadzi terapię psychologiczno-behawioralną jako skuteczną formę leczenia nerwic, lęków, depresji, autyzmu i nie tylko. ITPB oferuje coaching indywidualny i szkolenia dla psychologów.

Terapia depresji

W życiu może trafić się wiele trudnych sytuacji. Zarówno w zawodowym, jak i osobistym jesteśmy narażeni na mierzenie się z wieloma licznymi wyzwaniami. Rozstanie z partnerem, czy śmierć najbliższej osoby, podobnie jak niepowodzenia w pracy, obniżka pensji, czy utrata stanowiska potrafią się odbić na nas mocno negatywnie.
Dlatego właśnie tak ważne jest, aby sytuacje stresowe nie doprowadziły nas do depresji - w tym pomoże Ci skuteczna terapia depresji Wrocław. Jednakże oferujemy Państwu bardzo bogatą, specjalistyczną ofertę w naszym Instytucie Terapii Poznawczo-behawioralnej. Mogą Państwo skorzystać z takich usług jak konsultacja psychologiczna, diagnoza psychologiczna, psychodietetyka, terapia autyzmu, leczenie nerwic i lęków, czy interwencja kryzysowa.
Terapia depresji jest u nas na najwyższym poziomie, dzięki wysokiej klasie specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom są w stanie podejść indywidualnie do każdego osobnego przypadku. Ważna jest dla nas relacja bezpośrednia z człowiekiem, co pozwala go zrozumieć i właściwie doradzić.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117