Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z siedzibą we Wrocławiu zapewnia fachowe wsparcie osobom potrzebującym pomocy psychologicznej. Prowadzi terapię psychologiczno-behawioralną jako skuteczną formę leczenia nerwic, lęków, depresji, autyzmu i nie tylko. ITPB oferuje coaching indywidualny i szkolenia dla psychologów.

Terapia behawioralna

Rozwój psychoterapii trwa nieprzerwanie już od wielu dekad, jednakże wiele form terapii wciąż pozostaje stosunkowo nieznanych dla publiki. Terapia behawioralna u dzieci jest jednym z przykładów, na które warto zwrócić uwagę. Ten rodzaj terapii jest specjalnie dostosowany do tego, aby pomóc dzieciom przejść przez wiele trudności, jakie mogą je dręczyć podczas dorastania.
W wielu przypadkach terapia behawioralna u dzieci Wrocław chroni dziecko przed znacznie poważniejszymi problemami w życiu dorosłym. Jeżeli zatem kogokolwiek interesuje taka metoda terapeutyczna to na pewno powinien przeanalizować ofertę Instytutu Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jest to ośrodek, który działa zarówno z Wrocławia, jak i z Oleśnicy.
Zawsze z chęcią wita nowych klientów, oferując im różne formy terapii, dostępne na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Terapia behawioralna u dzieci jest jedną z coraz częściej wybieranych opcji z oferty tego Instytutu. Dlatego też z całą pewnością dobrze jest zainteresować się tą metodą i tym co oferuje dla dziecka.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117