Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z siedzibą we Wrocławiu zapewnia fachowe wsparcie osobom potrzebującym pomocy psychologicznej. Prowadzi terapię psychologiczno-behawioralną jako skuteczną formę leczenia nerwic, lęków, depresji, autyzmu i nie tylko. ITPB oferuje coaching indywidualny i szkolenia dla psychologów.

Psychoterapia dzieci

W życiu czeka nas wiele przykrości, na które trzeba być przygotowanym. Dotyczą one osób w różnym wieku. Dorośli z pewnością sporo zdrowia stracą w takich sytuacjach, jak zwolnienie ze stanowiska, obniżka pensji, a także rosnące wymagania i idące za tym oczekiwania oraz zwiększający się brak czasu wolnego.
Dzieci z kolei mogą się zawieść w przypadku niekorzystnych ocen w szkole, czy braku dostania się do wymarzonej szkoły. Również życie osobiste jest pełne niepowodzeń. Śmierć osoby bliskiej rozstanie, czy bycie nieakceptowanym w społeczeństwie to sytuacje, które mogą zaprowadzić nas bezpośrednio do depresji. Nasz instytut terapii poznawczo-behawioralnej przygotował dla Państwa bogatą ofertę usług, dzięki której z pewnością będą chcieli Państwo szybko do nas wrócić.
Nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści pomogą rozpatrzyć każdy problem. Zarówno psychoterapia dzieci Wrocław, jak i psychoterapia dorosłych przebiega tutaj w odpowiedniej atmosferze pozwalającej naszym pacjentom na zachowanie prywatności.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117