Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej z siedzibą we Wrocławiu zapewnia fachowe wsparcie osobom potrzebującym pomocy psychologicznej. Prowadzi terapię psychologiczno-behawioralną jako skuteczną formę leczenia nerwic, lęków, depresji, autyzmu i nie tylko. ITPB oferuje coaching indywidualny i szkolenia dla psychologów.

Leczenie depresji u młodzieży

Depresja jest chorobą, która dotyczy coraz to młodszych osób. W wielu przypadkach zaczyna pojawiać się już w trakcie wieku dojrzewania, a wraz z biegiem lat jej objawy jedynie się pogłębiają. Dlatego też zawsze dobrze jest zacząć działać jak najszybciej to możliwe i rozpocząć terapię kiedy tylko rozpozna się pierwsze objawy.
Leczenie depresji u młodzieży można rozpocząć w wielu miejscach. Wśród nich jest także wrocławski Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Działa on już od dłuższego czasu i cieszy się dużym zainteresowaniem od strony osób w każdym przedziale wiekowym. W Instytucie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem, które znają realia tego jak wygląda psychoterapia. Skuteczne leczenie depresji u młodzieży Wrocław jest specjalizacją niektórych psychoterapeutów, którzy pracują w tym ośrodku.
Zapewniają oni profesjonalną opiekę i wsparcie i oferują całe swoje doświadczenie aby pomóc każdej młodej osobie wydobyć się z najgorszych stanów chorobowych. Jest to zatem miejsce, gdzie na pewno warto zgłosić się po pomoc.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117