Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów sterowania maszyn, ale nie tylko. Projektuje i wykonuje również automatykę przemysłową. Szeroki zakres usług obejmuje programowanie, prefabrykację rozdzielnic i projekty elektryczne. Firma zapewnia fachowe doradztwo i świadczy usługi serwisowe.

Systemy sterowania

Nowoczesne przedsiębiorstwa produkcyjne oraz zakłady przemysłowe nie są w stanie funkcjonować bez zaawansowanych systemów sterowania maszynami i zautomatyzowanych procesów tak, by sprostać konkurencji. Firma Intprojekt projektuje zaawansowane systemy sterowania maszyn, systemy wizyjne, pomiary elektryczne, prefabrykację rozdzielnic czy projekty instalacji elektrycznych.
Atutem Intprojekt są profesjonalni inżynierowie, którzy swoją pracę traktują jako pasję i nie są niczym ograniczeni jeśli chodzi o przygotowanie projektu dla klienta. Współpraca od początku do końca jest bardzo ścisła i oparta o wytyczne klientów. Nasi inżynierowie zawsze podpowiadają najlepsze dostępne rozwiązania, aby gotowa instalacja spełniała swoją rolę.
Na końcu każdego projektu zawsze jest szkolenie dla klienta, a w razie konieczności możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu. Do swojej pracy podchodzimy w sposób innowacyjny, a każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, które realizujemy na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Wesele nie musi być nadętą imprezą dla wujków i ciotek. Zatrudnienie odpowiedniego DJ'eja to podstawa sukcesu. Dobra Dyskoteka to doświadczenie połączone z umiejętnościami porwania tłumu. Dobór repert...