Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Intprojekt to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów sterowania maszyn, ale nie tylko. Projektuje i wykonuje również automatykę przemysłową. Szeroki zakres usług obejmuje programowanie, prefabrykację rozdzielnic i projekty elektryczne. Firma zapewnia fachowe doradztwo i świadczy usługi serwisowe.

Systemy automatyzacji

Systemy automatyki przemysłowej to specjalizacja firmy INTPROJEKT od samego początku jej działalności na rynku polskim. Pomimo że automatyka przemysłowa jest szybko rozwijającą się dziedziną, stosunkowo niewiele firm polskich ma tyle doświadczenia w tej branży co INTPROJEKT. Firma ta działa w Łodzi i może pochwalić się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Zainteresowanie te generują dobre opinie, na jakie może liczyć INTPROJEKT od wielu osób i firm, z którymi wcześniej współpracowała ta firma.
Oferta firmy opiera się na tym, aby na życzenie klienta zaprojektować najlepsze z możliwych systemy automatyki przemysłowej. W tym celu doświadczeni pracownicy INTPROJEKT analizują to jakie potrzeby ma dany klient. Dzięki temu wie jak zaprojektować dany system. Firma zajmuje się także wdrażaniem swoich projektów w życie.
Zatem oferta INTPROJEKT jest kompleksowa i powinna spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Każdy kto szuka innowacji i profesjonalizmu powinien skorzystać z INTPROJEKT.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Wesele nie musi być nadętą imprezą dla wujków i ciotek. Zatrudnienie odpowiedniego DJ'eja to podstawa sukcesu. Dobra Dyskoteka to doświadczenie połączone z umiejętnościami porwania tłumu. Dobór repert...