Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów sterowania maszyn, ale nie tylko. Projektuje i wykonuje również automatykę przemysłową. Szeroki zakres usług obejmuje programowanie, prefabrykację rozdzielnic i projekty elektryczne. Firma zapewnia fachowe doradztwo i świadczy usługi serwisowe.

Programowanie sterowników

Intprojekt to firma, której usługi mogą wydawać się dla komputerowych laików czarną magią. Zajmuje się bowiem profesjonalnym projektowaniem automatyki przemysłowej, opartej na inteligentnych systemach. Jedną z ofert, jaką można znaleźć na stronie: http://intprojekt.com.pl/oferta/programowanie/sterownikow-plc/ jest skomplikowane programowanie sterowników PLC firmy Siemens (Logo!, S7-1200, S7-1500, S7-300 i S7-400).
To podstawowe, uniwersalne urządzenie mikroprocesorowe, bez którego nie ma mowy o sterowaniu pracą maszyn. To trudna praca, dlatego wykonują ją najlepsi, doświadczeni programiści. Napisanie samego algorytmu to nie wszystko. Ostatnim etapem jest wielokrotnie testowanie, czy program działa poprawnie. To znaczy, czy jego funkcje są zgodne z wymaganiami technologicznymi oraz indywidualnymi preferencjami klienta.
Specjaliści z Intprojekt wiedzą także wszystko o sieciach przemysłowych, a stworzone przez nich aplikacje charakteryzują się tym, że mają przejrzysty kod. Wyróżniają się dodatkowo łatwością analizy oraz niezwykle ważną, optymalizacją zajmowanego miejsca. Co ciekawe, każdy na stronie firmy może obejrzeć zdjęcia i wykresy dotyczące oferty, jaką jest programowanie sterowników PLC.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Wesele nie musi być nadętą imprezą dla wujków i ciotek. Zatrudnienie odpowiedniego DJ'eja to podstawa sukcesu. Dobra Dyskoteka to doświadczenie połączone z umiejętnościami porwania tłumu. Dobór repert...