Katalog firm

Intprojekt

Intprojekt to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów sterowania maszyn, ale nie tylko. Projektuje i wykonuje również automatykę przemysłową. Szeroki zakres usług obejmuje programowanie, prefabrykację rozdzielnic i projekty elektryczne. Firma zapewnia fachowe doradztwo i świadczy usługi serwisowe.

Automatyka przemysłowa

Znajdująca się w Łodzi firma Intprojekt kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych usprawnieniem procesów technologicznych w swoich przedsiębiorstwach. Jako zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów zapewnia indywidualne podejście.
Realizuje zarówno proste, jak i zaawansowane projekty z zakresu automatyki przemysłowej i nie tylko. Zajmuje się jej projektowaniem i programowaniem, a także wykonuje poszczególne elementy inteligentnych systemów sterowania. W związku z powyższym automatyka przemysłowa firmy Intprojekt jako intensywnie rozwijający się dział inżynierii elektrycznej wymaga profesjonalnego podejścia. Intprojekt gwarantuje staranną realizację usług i zgodność projektów z obowiązującymi normami.
Świadcząc usługi dla prywatnych firm, instytucji publicznych, placówek medycznych czy szkół wyższych, korzysta ze sprawdzonych urządzeń renomowanych producentów, dostarczając przy tym pełną dokumentację. Oferta obejmuje ponadto prefabrykację rozdzielnic, projekty elektryczne, systemy wizyjne i kompleksowe usługi serwisowe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Wesele nie musi być nadętą imprezą dla wujków i ciotek. Zatrudnienie odpowiedniego DJ'eja to podstawa sukcesu. Dobra Dyskoteka to doświadczenie połączone z umiejętnościami porwania tłumu. Dobór repert...