Katalog firm

Esthedent

Jeśli poszukują Państwo najwyższej jakości usług stomatologicznych i profesjonalnego zabiegu, to klinika Esthedent jest tym, czego Państwo szukają. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza potrafi podejść do każdego przypadku indywidualnie. Gwarantujemy pełną dyskrecję, a także, że zabiegi będą bezbolesne i bezpieczne.

Wyrywanie zębów

Esthedent to doświadczona i ceniona Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej, która świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając swoim pacjentom komfort i bezpieczeństwo. W ofercie firmy znajduje się wiele usług, a wśród nich:
  • usuwanie zębów,
  • stomatologia zachowawcza,
  • chirurgia stomatologiczna,
  • ortodoncja,
  • protetyka,
  • wiele innych.
Wszelkie działania wykonywane są z zastosowaniem najnowszych metod i technologii. Profesjonalni i wykwalifikowani fachowcy dokładają wszelkich starań, aby każda wizyta była bezbolesna i nie przynosiła negatywnych wrażeń i dyskomfortu. Zabieg, jakim jest wyrywanie zębów Warszawa dotyczy zarówno wyżynających się ósemek, jak i pozostałych zębów, których nie da się uratować. Wysoce wyspecjalizowana kadra zajmuje się również uzupełnianiem ubytków i wszczepianiem implantów zębowych, na miejsce wyrwanych zębów.
W pracy doświadczonych fachowców najważniejsze są wartości takie jak: profesjonalizm, wyrozumiałość, empatia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Firma Orthovision oferuje Państwu najwyższej jakości usługi ortodontyczne i stomatologiczne. Mają Państwo okazję skorzystać z profesjonalnej diagnostyki wykwalifikowanych specjalistów. Naszą zaletą je...