Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Jeśli poszukują Państwo najwyższej jakości usług stomatologicznych i profesjonalnego zabiegu, to klinika Esthedent jest tym, czego Państwo szukają. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza potrafi podejść do każdego przypadku indywidualnie. Gwarantujemy pełną dyskrecję, a także, że zabiegi będą bezbolesne i bezpieczne.

Implanty zębowe

Dobry wygląd to także zdrowe i piękne zęby, o które troszczy się profesjonalny gabinet EstheDent w Warszawie, koncentrujący swoją ofertę usług na stomatologii oraz medycynie estetycznej. Placówka została bardzo nowocześnie wyposażona, co umożliwia przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów, o których możesz przeczytać na stronie http://www.esthedent.pl/implanty-zebow.
Dzięki temu pacjenci mają szereg wspaniałych opcji do wyboru. Mogą zdecydować się zarówno na bezbolesne usunięcie ósemek, jak i na implanty zębów - specjalne sztuczne korzenie, maskujące różne niedoskonałości uzębienia. Pacjenci EstheDent zdecydowanie najczęściej decydują się właśnie na wszczepienie implantów. Robią to nierzadko z polecenia samych dentystów pracujących w gabinecie, którzy opowiadają im o licznych korzyściach płynących z przeprowadzenia tego zabiegu.
Implanty oczywiście poprawiają wygląd uzębienia, ale oprócz tego korzystnie wpływają na stan sąsiadujących z nimi zębów. Stają się one mniej narażone na jakiekolwiek zniszczenia. Implanty zębów EstheDent to zabieg bezpieczny i efektywny.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Firma Orthovision oferuje Państwu najwyższej jakości usługi ortodontyczne i stomatologiczne. Mają Państwo okazję skorzystać z profesjonalnej diagnostyki wykwalifikowanych specjalistów. Naszą zaletą je...