Katalog firm

Dorin

Dorin to najlepszy salon sukni ślubnych, gdzie możecie zamówić autorskie kreacje dopasowane do Waszych potrzeb. Wiemy, że każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo w tym jakże ważnym dniu. Zawsze możecie liczyć na fachową obsługę ze strony naszych konsultantów, którzy czekają na Was w naszym salonie, gdzie Was zapraszamy.

Moda ślubna

Ślub to cudowne wydarzenie dla Pary Młodej, która na zawsze zostanie złączona przysięgą małżeńską tworząc od tej pory jedną rodzinę. W tym jakże pięknym i wyjątkowym dniu liczy się dosłownie wszystko. Jednak najważniejsza rola należy właśnie do kobiety oraz do mężczyzny, którzy będą sobie przysięgali miłość.
Ich wygląd jest równie ważny, jak wiele innych rzeczy. Jeżeli chcecie więc znaleźć wyjątkowe suknie ślubne na tę okazję, to Dorin w Łodzi zaprasza wszystkie panie do zapoznania się ze swoimi usługami. Nasz salon sukien ślubnych Łódź już od bardzo dawna znajduje się na rynku ciesząc się dobrymi opiniami od zadowolonych klientek, które mają już ten wielki dzień za sobą.
Nie tylko zapewniamy Wam suknie ślubne ale także wspaniałe dodatki, dzięki czemu będziecie miały wszystko idealnie dopasowane na ten dzień. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej obsłudze ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Sprawimy, że każda z Was poczuje się jak najpiękniejsza księżniczka u boku swojego wymarzonego księcia.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722