Katalog firm

AT Górscy

Przyjście dziecka na świat to ogromne wydarzenie. Obcowanie z nim, opieka, obserwowanie, pierwszy uśmiech, pierwszy kroczek, to piękne, ale ulotne chwile. Jest jednak ktoś kto pomoże Ci je utrwalić. Fotografia dziecięca w Łodzi to jest właśnie to miejsce. To AT Górscy w sposób profesjonalny i niepowtarzalny zatrzymają je dla Ciebie. Polecam.

Fotografia ślubna

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą łódzkiej firmy fotograficznej Agnieszki i Tomasza Górskich. Fotografia ślubna to dziedzina sztuki, która ma zapewnić nowożeńcom utrwalenie jednej z najważniejszych chwil życia. Na stronie internetowej http://foto-dzieciaki.lodz.pl/fotografia-slubna-lodz/ znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące pakietu usług proponowanych przez naszą firmę.
Obejmuje między innymi plener zdjęciowy dla Młodej Pary, w kraju lub za granicą, wysokiej klasy zdjęcia w formie foto - albumu lub cyfrowej , prezentacje multimedialne w jakości FULL HD, sześciomiesięczną galerię internetową. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia galerii, fascynacją jej twórców są ludzie, niepowtarzalny moment ich zamyślenia, radości, refleksji.
Wszystko, począwszy od sprzętu, przez profesjonalny wizaż, prace ze światłem, po indywidualne zaangażowanie, podporządkowane jest chęci osiągnięcia optymalnego efektu, jakim jest doskonałe zdjęcie. Oferta obejmuje również sesje z okazji: urodzin, chrzcin i komunii.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609199985