Katalog firm

AMS Car Design

Zlokalizowana w Łodzi firma AMS Car Design specjalizuje się w sprzedaży i montażu szyb samochodowych, ale nie tylko. Oferuje również przyciemnianie auto szyb. Dysponuje szerokim asortymentem folii okiennych o różnym stopniu przyciemnienia. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze produktów, miłą obsługę i przystępne ceny.

Wymiana szyb

Firma AMS Car Design specjalizuje się w sprzedaży oraz montowaniu szyb samochodowych do aut osobowych. Oprócz tego jest dobrze znana jako jeden z nielicznych łódzkich punktów, w którym można przeprowadzić zabieg przyciemnienia szyb.
Narażone na wiele zarysowań i innych zniszczeń są szyby samochodowe Łódź, dlatego też AMS Car Design cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony swoich klientów. Dla każdego z nich oferuje pomoc w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, co niewątpliwie stanowi jeden z głównych powodów dla którego tak wielu klientów docenia usługi tej firmy. Jednocześnie jednak każdy klient, który korzysta z oferty AMS Car Design może mieć pewność, że usługa tam zlecona będzie wykonana profesjonalnie i z dbałością o szczegóły.
Wysokiej jakości obsługa jest bowiem priorytetem w działalności tej firmy. Pracownicy zawsze starają się zrobić wszystko, aby klient przyjemnie wspominał całą współpracę. Wszystko to zapewnia, że AMS Car Design jest jedną z najczęściej polecanych tego typu firm w Łodzi i okolicach.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423


Podobne firmy

Nagaz24

Odkryj niezawodność i wydajność jaką oferuje sklep Nagaz24.pl z częściami do instalacji gazowej LPG w samochodach. Każdy kierowca poszukujący sprawdzonych komponentów do swojej instalacji LPG znajdzie...