Katalog firm

AMS Car Design

Zlokalizowana w Łodzi firma AMS Car Design specjalizuje się w sprzedaży i montażu szyb samochodowych, ale nie tylko. Oferuje również przyciemnianie auto szyb. Dysponuje szerokim asortymentem folii okiennych o różnym stopniu przyciemnienia. Klienci mogą liczyć na pomoc w wyborze produktów, miłą obsługę i przystępne ceny.

Auto szyby

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Jesteśmy z Łodzi i działamy w branży auto szyby Łódź od wielu lat. Po latach istnienia, i rozwoju firmy, śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy jedną z popularniejszych firm w naszym kraju, oferujących sprzedaż szyb samochodowych, usługi ich wymiany, a także oklejania folią.
Pracujemy, wykorzystując produkty renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się szyby oryginalne i szyby liczących się firm. Do oklejania szyb wykorzystujemy najlepsze folie. Zlecając oklejanie szyb u nas, możecie Państwo mieć pewność, że zarówno w trakcie kontroli drogowej jak i w trakcie przeglądu nikt nie zwróci uwagi na oklejone szyby i nie będzie chciał Państwa za to ukarać mandatem czy brakiem możliwości przedłużenia przeglądu samochodu.
Jeśli auto szyby to temat, który jest Państwu bliski, jeśli poszukujecie profesjonalistów w tej branży, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, kontaktu z pracownikami naszej firmy i skorzystania z naszych usług. Z naszej strony zrobimy wszystko, abyście byli Państwo zadowoleni ze zrealizowanej usługi i polecali nas innym.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668833423


Podobne firmy

Nagaz24

Odkryj niezawodność i wydajność jaką oferuje sklep Nagaz24.pl z częściami do instalacji gazowej LPG w samochodach. Każdy kierowca poszukujący sprawdzonych komponentów do swojej instalacji LPG znajdzie...